Vedení společnosti

KR Viktor Wagner
Jednatel společnosti

wagner@reiwag.at

+43-1-5239300-104

KR Thomas Dittrich
Jednatel společnosti

dittrich@reiwag.at

+43-1-5239300-105

Kai-Uwe Böhrnsen
Provozní vedoucí / Jednatel společnosti REIWAG RAIL Services GmbH

boehrnsen@reiwag.at

+43-1-5239300-120

Provozní vedení společnosti

Paul Topeiner
Regionální vedoucí

topeiner@reiwag.at

+43-699-15104140

DI Fabian Ruckelshausen 
Technical Director

ruckelshausen@reiwag.at

+43-699-15104112

Goran Milicevic
Division Manager

milicevic@reiwag.at

+43-699-15104156

Obchod

Alexander Fischer, MBA
Head of Sales

fischer@reiwag.at

+43-1-5239300-223

Thomas Ellmaier
Plánování a kalkulace

ellmaier@reiwag.at

+43-1-5239300-450