Vedení společnosti

KR Viktor Wagner
Jednatel společnosti

wagner@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-104

Thomas Dittrich
Jednatel společnosti

dittrich@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-101

Kai-Uwe Böhrnsen
Provozní vedoucí / Jednatel společnosti REIWAG RAIL Services GmbH

boehrnsen@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-120

Provozní vedení společnosti

Paul Topeiner
Regionální vedoucí

topeiner@reiwag.at

+43 (0) 699 - 15104140

Goran Milicevic
Division Manager

milicevic@reiwag.at

+43 (0)699 - 15104156

Obchod

Alexander Fischer, MBA
Head of Sales

fischer@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-223

Thomas Ellmaier
Plánování a kalkulace

ellmaier@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-450