Zařídíme to!

Poštovní služby

Poštovní služby v místě

Mnoho společností využívá naše speciálně vyškolené pracovníky pro sběr a distribuci došlé pošty, obálkování a frankování dopisů, stejně tak i pro realizaci denního doručování pošty.

Pošta, která byla doručena doručovatelem nebo kurýrem je přijata, roztříděna a distribuována v rámci objektu na různá oddělení a příjemce. Odesílané dopisy a zásilky jsou shromažďovány z oddělení, v případě potřeby je zajištěno obálkování a frankování zásilek. Podle přání zákazníka je všechna přijatá a odeslaná pošta zaznamenána v příslušných poštovních knihách (elektronicky, manuálně). Došlé balíky a zásilky kurýrní služby jsou přijímané jménem příjemce a následně jsou distribuované příjemcům.

Zásilky a balíky určené k odeslání se dávají na poštu či se objednává kurýrní služba. Pro zásilky, které vyžadují rychlé odeslání či jinou speciální organizaci jsou naši zaměstnanci vždy k dispozici.

Externí zpracování pošty

Ještě ten den, kdy dostaneme od zákazníka poštu, opouští náš dům. Naše kopírky, tiskárny a obálky vyřídí denně více než tisíc zásilek. Služba, která je založena na důvěře. K přeposlání použité adresy a data se po vyřízení zničí. V originálních bednách, odolných vůči počasí budou Vaše zásilky doručeny osobně našimi zaměstnanci do nejbližšího distribučního centra.