Nejvyšším cílem společnosti Reiwag je potěšit zákazníka!

Vize, strategie a cíle skupiny Reiwag

Úspěch a pověst skupiny Reiwag jako „kvalitního poskytovatele služeb“  jsou lehce vysvětlitelné: Zákazníci jsou potěšeni  naším přesvědčivým výkonem služeb nejvyšší kvality s inovativními řešeními a individuálními službami. "Chceme potěšit naše zákazníky" je slogan našich zaměstnanců. Tato aspirace zavazuje všechny naše zaměstnance - včera, dnes i v budoucnosti. Změny v oblasti facility managementu se dějí vysokou rychlostí. Proto je REIWAG vždy o krok vpřed a je zavázaný k dodržování nejpřísnějších kritérií kvality. To je závazek vůči našim zákazníkům.

Zákazníci společnosti Reiwag oceňují preciznost a dokonalost bez kompromisů

Jedním z principů úspěšného poskytovatele služeb Facility managementu je poznat podnikaní zákazníka. Proto všechny služby poskytované společností Reiwag jsou přizpůsobeny jeho potřebám: kompetentnost, efektivita a trvale vysoká kvalita ve prospěch zákazníka. Jedině v takovém případě se všichni zákazníci Reiwagu mohou těšit z vynikající kvality,  jemně vyladěných a koordinovaných výstupů na nejvyšší úrovni. Preciznost při poskytování služeb, dokonalost v jejich řešení a bez kompromisů. Pouze tak se REIWAG a vy jako jeho zákazník udržíte v čele.

Inovace přinášejí výhody pro zákazníky Reiwagu

Nejlepší řešení nemusí být nutně nejlevnější, ale ekonomicky udržitelné. Budovy  a jejich technologie se vyvíjejí rychlým tempem - a s ním také nároky na poskytovatele. Proto je důležité, abyste už dnes mysleli na zítřek. V případě potřeby pro dosažení maximální efektivity nové budovy nebo rekonstrukce starší - pomocí řešení, které nabízí Reiwag, jste vždy o krok vpřed. Díky inteligentním a inovativním řešením budete vždy dostávat nové impulzy pro dlouhodobé udržení hodnoty Vaší nemovitosti. Samozřejmostí je, že navrhovaná řešení v celé oblasti Facility managementu jsou vždy přizpůsobené specifickým požadavkům klienta.

Pro udržení kvality je potřebné pevně držet otěže

Pro udržení nejvyšší kvality je nutné držet otěže pevně ve svých rukách. Proto REIWAG jako "All by One" komplexní poskytovatel služeb, poskytuje velkou část služeb prostřednictvím vlastních zaměstnanců. Část specializovaných služeb je vykonávána prostřednictvím ověřené sítě subdodavatelských partnerských firem. I tyto partnerské firmy se přizpůsobují přísným kritériím kvality společnosti REIWAG – která nese zodpovědnost za jejich výkon tak, jakoby byl vykonávaný jejich zaměstnanci. To dělá REIWAG nezávislou a flexibilní pro klienta. V praxi: kompetentnost, efektivita a nejvyšší úroveň kvality.