Máme silné partnery!

Členství

EFCI (European Federation of Cleaning Industries)

Založená v roce 1988, EFCI (European Federation of Cleaning Industries), sdružuje reprezentativně národní profesní organizace v odvětví čistících a úklidových služeb. Kromě toho, EFCI sdružuje dodavatele a jiné organizace působící v oblasti daného průmyslu.

Odvětví průmyslového čištění v Evropě reprezentuje jedno z nejdůležitějších odvětví – průmyslové čištění představuje jednu z nejdynamičtějších oblastí podnikových služeb. Víc než 139.000 dodavatelů zaměstnává 3,32 miliónů zaměstnanců v Evropě a generuje obrat ve výši 61,5 mld. eur.

KR Viktor Wagner reprezentuje Rakousko v EFCI.
http://www.efci.eu

 

FIDEN (Fédération Internationale des Entreprises de Nettoyage)

FIDEN byl založen v roce 1956. Jeho cílem je nabízet společnostem z oboru  úklidu budov výměnu myšlenek na mezinárodní úrovni  napříč hranicemi.a nabízet projekty překračující hranice. KR Viktor Wagner je již mnoho let víceprezidentem spolku FIDEN. K FIDEN patří dnes společnosti poskytující úklidy budov, oblastní a národní spolky a partnerské společnosti z oboru výroby strojů, chemického průmyslu a sektoru služeb z Evropy a dalších zemí.
http://www.fiden.org

 

Euroliance

Aliance Euroliance byla založena v roce 1999 s cílem sdružovat významné partnery - poskytovatele široké škály služeb v oblasti Facility managementu v rámci Evropy. S víc než 130.000 zaměstnanci, ročním obratem více jak 2,6 mld. eur a organizační strukturou s více jak 300 lokalitami v Evropě, je Euroliance spolehlivým, finančně a organizačně silných seskupením.

Kromě toho, Euroliance Limited podepsala dohodu o spolupráci s American Building Maintenence Industrie Inc. (ABM), s cílem nabízet služby globálně.
http://www.euroliance.com

 

WdF (Wirtschaftsforum der Führungskräfte - Ekonomické fórum manažerů)

Ekonomické fórum manažerů (WdF) je rakouskou manažerskou asociací. WdF je nestrannou a nezávislou organizací zastupující zájmy manažerů v různých oblastech (politika, média, obchod) a nabízí širokou platformu pro manažery. S více než 2800 členy ze všech odvětví podnikatelské sféry WdF je "hlasem manažerů" zahrnující širokou škálu profesních zájmů.

KR Viktor Wagner, majitel a generální ředitel skupiny Reiwag je členem výkonného výboru a předseda WdF - Regionální skupiny Vídeň.
http://www.wdf.at