Čistá práce

Náš úklid budov

Více jak 100 leté zkušenosti v poskytování profesionálních úklidových služeb řadí naši společnost k předním poskytovatelům služeb v oblasti čistoty a hygieny. Pro udržení hodnoty Vaší nemovitosti je nezbytný pravidelný úklid. Společně s Vámi sestavíme koncept, který bude odpovídat požadovaným standardům v oblasti úklidových služeb a zajistí úsporu nákladů.

REIWAG nabízí komplexní řešení pro úklid všech vnitřních a venkovních ploch Vašich nemovitostí. Je jedno, zda se jedná o kancelářskou budovu, nákupní centrum, průmyslovou halu, nemocnici či dům pro seniory – známe požadované specifikace a dokážeme je profesionálně využít. Dennodenně.

Mimořádné úklidové práce zajištují naši specialisté. Využití nejmodernějších technologií a dlouholetých zkušeností při čištění fasád, oken nebo podlah zajistí perfektní výsledek.

Samozřejmě jsme schopni dodat Vám i požadovaný hygienický materiál. Od papírových ručníků po provonění Vašich prostor.

Všechno je možné. Zeptejte se nás.

Jsme odborníci v oboru. Dokonce i na papíře! Kvalifikace a průběžné školení našich zaměstnanců na všech úrovních jsou základem našeho úspěchu. Jen tak můžeme zaručit, že výsledek splní všechny požadavky a představy zákazníka.

Krátký souhrn výhod:

  • Dosažení optimálních výsledků díky moderním technologiím a inovativním systémům
  • Úklid dle požadavků šetří náklady a životní prostředí
  • Prvotřídní kvalita jako výsledek prověřeného managementu kvality
  • Dostupnost v kteroukoliv hodinu v kterýkoliv den - 24/7/365