Srdečné díky!

SUPERBRANDS Austria 2017

Společnost REIWAG Facility Services GmbH byla oceněna dne 21. 04. 2017 titulem "Business Superbrands Austria Award" za rok 2017.

Při udělení titulu Superbrands se používájí kritéria, jako jsou síla a znalost značky, loajalita zákazníků, pověst a tradice – ocenění tedy dokumentuje, že nositel této značky je známou a respektovanou společností a zákazníci a obchodní partneři mají záruku vynikající kvality poskytovaných služeb.

SUPERBRANDS

Největší světová organizace pro oceňování hodnoty značky vyhodnocuje už téměř dvacet let nejhodnotnější značky v jednotlivých zemích.

Prostřednictvím tohoto programu, který se vykonává celosvětově na stejných principech, společnosti a jejich značky získají výjimečný status "Superbrands" představující významné odlišení od konkurence pro danou společnost.

Pro udělení titulu Superbrands se používají kritéria, jako jsou síla, reputace a známost značky, loajalita zákazníků, pověst a tradice – zákazníci a obchodní partneři spojují s touto značkou ty hodnoty, které jim zaručují odpovídající kvalitu poskytovaných služeb, které očekávají a oceňují.